visit their website best rolex replica.Get More Info fake rolex.continue reading this https://www.gustreplica.com.Top Seller rolex replica.More information about https://www.goldreplicashop.com.helpful hints repliki zegark贸w.Top https://luxuryreplica-watches.com/.High Technology https://www.cajasanfernando.com/.more tips here watch2ch.com.Wiht 50% Discount luxury replicas watches.visit perfect rolex.read this post here swiss watches replica.see this here www.sexbreitling.com.Hot Sales https://www.webbreitling.com.Discover More Here replica bell and ross.wikipedia reference www.travelfranckmuller.com.With Free Shipping Worldwide hublot mp-05 laferrari replica india.Fast Delivery fake watches.this website replica rolex watches.pop over here fake breitling.
Kinesis - Athletique Pilates - Ankara

Kinesis Egzersizi

Vücudunuzun esneklik ve dayanıklılığını arttıran Kinesis, birden fazla kasın birlikte çalıştırılmasına dayanan aletli bir spor türüdür.

Alfa, beta, delta ve gama olarak adlandırılan bu dört farklı sistemin her birinin belli bir kas grubunu çalıştırma özelliği bulunuyor. İnsan vücudunun değişik açılardan postürel analizlerini yaparak şekillendirmişler. Kinesis aletinin tasarımı sayesinde her hareketin belli bir açıda yapılması vücudun belli yerlerinde hareketi sağlıyor ve ağırlıklar ile kas grupları üzerindeki etki değiştirilebiliyor.

Kinesis sayesinde kollar, bacaklar, göğüs, karın ve sırt bir arada çalıştırabilmektedir. Aynı zamanda doğru açılar ile de eklem ve omurgalarınızı da destekleyebilirsiniz.

Kısa sürede kilo verebilir ve forma girebilirsiniz.

Kinesis vücuda zorlanmadan esneklik ve dayanıklılık kazandırmaya yardımcı oluyor. Gün boyu ayakta duran ya da sürekli bilgisayar başında oturmak zorunda olanlardaki duruş bozukluklarının düzeltilmesinde de çok etkili bir çalışma yöntemi.

Kinesis Aleti;

  1. Herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir.
  2. Makara sistemi olduğu için ağırlıklar her noktaya kaydırılabilmektedir.
  3. İleri, yan, yerden kaldırma olarak uygulanabilir.
  4. 250 hareket kombinasyonu yapılabilmektedir.