visit their website best rolex replica.Get More Info fake rolex.continue reading this https://www.gustreplica.com.Top Seller rolex replica.More information about https://www.goldreplicashop.com.helpful hints repliki zegark贸w.Top https://luxuryreplica-watches.com/.High Technology https://www.cajasanfernando.com/.more tips here watch2ch.com.Wiht 50% Discount luxury replicas watches.visit perfect rolex.read this post here swiss watches replica.see this here www.sexbreitling.com.Hot Sales https://www.webbreitling.com.Discover More Here replica bell and ross.wikipedia reference www.travelfranckmuller.com.With Free Shipping Worldwide hublot mp-05 laferrari replica india.Fast Delivery fake watches.this website replica rolex watches.pop over here fake breitling.
Özel Koçluk - Athletique Pilates - Ankara

Özel Koçluk

İlk dersimizde; postür analizinizi yapacak, yaşantınızın postürünüze yansımasını değerlendirecek ve size uygun pilates egzersiz programınızı oluşturacağız. Kaslarınızı, eklemlerinizi tanıyacağız, hareketinizde temel unsurları gözden geçirip zihni daha fazla nasıl kullanacağımızı öğreneceğiz. Farklı nefes teknikleri ile doğru nefes alıp vermeyi öğreneceğiz. Varsa, mevcut sakatlık veya hastalığınıza fayda sağlayacak bir program oluşturacağız. Bu nedenle, rahatsızlığınızla ilgili rapor, MR vb. bilgilerinizi yanınızda bulundurmanız önemlidir.

Pilates nedir?

Pilates ilk olarak yirminci yüzyılın başlarında ortaya çıkan ve birinci dünya savaşında yaralananları rehabilite etmek amacıyla da kullanılan bir teknik.

Bu sebeple pilates genel olarak tüm vücut güçlendirme egzersizleri yerine bedenin çekirdek-merkez bölgesine odaklanarak denge, esneklik, dayanıklılık ve duruşunu geliştirmeyi amaçlar.

Pilates hakkında çevrenizden fikir alıyorsanız birçok farklı yorum ile karşılaştığınıza eminim. Bu yorumlardan bazıları “çok kolay” yada “çok zor” gibi uç noktalarda olabilir.

İşte bu yorumların herhangi birine inanırsanız pilatesi hafife alabilir yada pilatesten uzaklaşabilirsiniz. Aslında pilates her zorluk düzeyine hitap edebilen egzersiz rutinlerine sahiptir ve kolay/zor yakıştırması hiçbir zaman sizin deneyiminizi ifade etmez. Doğru eğitmen tarafından mantıklı bir şekilde dizayn edilmiş pilates antrenmanları size kolay veya zor değil, “iyi” bir deneyim sunar.

Kemik yoğunluğunuzu artırır!
Kilo vermenize yardımcı olur!
Sırt ağrılarını dindirir!
Core kaslarını güçlendirir!
Yaralanmaları önler!
Esnekliği artırır!
Çoklu egzersiz olanağı sunar!
Duruşunuzu düzeltir!
Kardiyovasküler dayanıklılık kazandırır!
Six –pack oluşturmaya yardım eder!